Hosting, automatyczne generowanie sitemap !

Usługa Hosting Sitemap

Usługa to pozwala na ustawienie w pełni automatycznego procesu skanowania witryny i aktualizowaniu plików sitemap xml zawierających linki. 

Jak często aktualizowane są pliki sitemap ?

Usługa "Hosting Sitemap", raz na tydzień przeskanuje Twoją stronę www, a nowe pliki xml sitemaps udostępni wyszukiwarką na serwerach naszego serwisu "G Sitemap Generator". 

Nie musisz juz pobierać plików i przegrywać ich na swój serwer.

Czy będę informowany o przebiegu procesu aktualizacji ?

Po zakończeniu każdorazowego automatycznego procesu generowania mapy strony, zostaniesz poinformowany mailowo o ilości zaindeksowanych podstron, dzięki czemu będziesz wiedział jak przyrasta ilość linków w Twojej domenie.

Jak skonfigurować swoją witrynę dla usługi "Hosting Sitemap" ?

Proces jest w pełni zautomatyzowany i wymaga od Ciebie jedynie umieszczenia wpisu w pliku robots.txt w indeksowanej stronie. Nasza usługa sprawdza czy masz poprawnie dodany wpis w pliku robots.txt i informuje Ci o wyniku tego sprawdzenia każdorazowo w mailu z podsumowania procesu automatycznego generowania sitemap.

Nie musisz już za każdym razem informować google o nowych plikach sitemap

Co na to protokół sitemaps.org i google ?

Przechowywanie plików z mapami strony (sitemap xml) w innej lokalizacji niż indeksowana domena, jest częścią protokołu sitemaps.org, o czym możesz dowiedzieć się w sekcji "sitemap.org > sitemap cross submits".

Google w pełni wspiera tą metodę informowania o lokalizacji sitemap. Możesz przeczytać o tym na ich oficjalnej stronie "Google > Specyfikacje pliku robots.txt"

Przejdź do usługi "Hosting Sitemap"